Flove - Marka odzieżowa

Flove to marka stworzona z myślą o kobietach. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych kreacji, podkreślających osobowość właścicielki.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda z Was jest zupełnie inna. Różnice stanowi nie tylko wygląd, ale przede wszystkim charakter i styl życia.
Tworząc nasze ubrania, to My dopasowujemy się do Ciebie i Twoich oczekiwań. Podkreślamy unikatowość i kreujemy wyrazisty wizerunek.

Na polskim rynku funkcjonujemy już od około 20 lat. Przebyliśmy długą drogę, zbierając potrzebną wiedzę i doświadczenie. Inspiracje do projektów czerpiemy nie tylko ze świata mody, ale przede wszystkim  z obserwacji kobiet w codziennych sytuacjach. Nie podążamy ślepo za aktualnymi trendami, ale tworzymy własne.
Szyjemy ubrania wyjątkowe i przede wszystkim wygodne oraz funkcjonalne. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, a do naszych projektów wykorzystujemy jedynie materiały wysokiej jakości. Dla nas najważniejszy jest Twój komfort i zadowolenie. 

Specjalizujemy się głównie w szyciu sukienek oraz spódnic. W naszym sklepie znajdziesz kreacje na każdą okazję, od sukienek koktajlowych do eleganckich i wieczorowych. Cechuje nas wyjątkowy design, którym zabłyśniesz w towarzystwie. 

Jedyny niezbędny dodatek do naszych ubrań, to Twój uśmiech. Tak jak wspominaliśmy, my nie tworzymy piękna, ale podkreślamy piękno już istniejące. 

Flove. Podkreśl swoją osobowość.